698-936-157

Granitowe Tablice Pamiątkowe

Dowiedz się więcej na temat Tablic Pamiątkowych z kamienia

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonaniem różnych tablic pamiątkowych od projektu przez wykonanie i ostateczny montaż.

Tablice wykonuje się z granitu lub marmuru. Litery, wizerunek lub logo możemy również umieścić bezpośrednio na wypolerowanym fragmencie kamienia, skały bądź stali np.: nierdzewnej.

Tablice pamiątkowe najczęściej wykonujemy w kształcie prostokątnym. Dostępny jest również dowolny kształt kamienia. Możemy wykonać dowolny napis, herb, grawerowany wizerunek lub logo również w kolorze. Granit to elegancki i trwały materiał, więc doskonale nadaje się jako tabliczki na urzędy, siedziby firm oraz inne instytucje. Możemy wykonać również granitowe tablice unijne, do projektów unijnych wg znormalizowanych odpowiednimi przepisami proporcji.

Oferujemy również:

Malujemy kamień profesjonalnymi różnokolorowymi farbami, które pozwalają osiągnąć lepszy efekt wykutych, wypiaskowanych bądź wyrzeźbionych elementów. Do zamówienia dodawany jest również zestaw montażowy z ozdobnymi nierdzewnymi rozetami.
Poniżej przedstawiamy kilka projektów zrealizowanych przez naszą firmę:

Od czego zacząć żeby zamówić tablicę pamiątkową

W celu wykonania projektu i wyceny całości prac musimy wiedzieć, jaki tekst oraz grafiki mają się znajdować na tablicy pamiątkowej.

Poniżej wymieniliśmy informacje pomocne dla Państwa przy składaniu zamówień.

Miejsce w którym ma znajdować się płyta jest bardzo istotne. Jeśli będzie znajdowało się na zewnątrz budynku to proponujemy granity, które są dużo bardziej odporne na warunki pogodowe (marmury i piaskowce szybko wietrzeją). Wewnątrz budynku możemy zastosować granity, marmury i piaskowce.

Projekt napisu jaki ma się znajdować na tablicy pamiątkowej może być później poddany korekcie. Jesteśmy elastyczni i projekty poprawiamy do skutku. Zdajemy sobie sprawę, że w wielu przypadkach występuje wieloetapowa ścieżka decyzjna i wstępny projekt ma na celu przedstawienie wizji tablicy osobie decyzyjnej.

Wielkość liter i odległość tablicy od osób czytających ma również znaczenie. Postaramy się dobrać odpowiedni po otrzymaniu zapytania emailowego lub przez telefon.

Kształt tablicy i jej wymiar może zostać indywidualnie dopasowany. Czasami płyta musi znaleźć się we wnęce albo ma nawiązywać kształtem i wielkością do innych płyt. Zdaża się również, że wymiary muszą byc ściśle dostosowane do wymogów architekta, konserwatora zabytów bądź są określone dyrektywami unijnymi.

Czy na płycie mają znajdować się dodatkowe elemnty graficzne np.: logotypy, grafiki, portrety.

Zapakowanie paczki

Bezpłatna wycena

Do kompleksowej wyceny będziemy potrzebować orientacyjne wymiary tablicy, tekst oraz grafiki. Przygotujemy bezpłatną wycenę oraz wstępny projekt. Taką ofertę mogą Państwo przekazać osobie decyzyjnej bądź poddać dalszej dyskusji.


Przesyłka

Na zdjęciu po lewej stronie zamieszczona jest przykładowa przesyłka paletowa. Każda przesyłka ubezpieczona jest na pełną kwotę, więc żadna ze stron nie ma powodów do stresów. Tablica jest odpowiednio zabezpieczona płytami styropianowymi, pianami pur, taśmami ściągającymi, foliami stretch oraz całość jest odpowiednio oznaczona. Przesyłki dostarczane do rąk odbiorcy należy rozpakować w obecności kuriera, a kurier ma obowiązek zaczekać do 15 minut. Istnieje możliwość dostawy w konkretnym wcześniej ustalonym dniu i o orientacyjnych godzinach.

Czy zastanawiasz sie nad tablicą pamiątkową? Skontaktuj się z nami